KONTAKT OS

JEG VIL…

SKRIV TIL OS

Vi står til rådighed, uanset om du har spørgsmål til vores baristakaffe eller vores priser, vil give feedback eller har noget på hjertet.

KONTAKT EN SPECIFIK PERSON

Vil du gerne i direkte kontakt med et bestemt medlem af teamet? Nedenfor kan du finde kontaktoplysninger til de fleste almindelige forespørgsler.

INTERNATIONAL

Sebastian Nielsen

CEO,

All regions

sebastian@slowforestcoffee.com

COFFEE SALES

Denmark

Alexander Nielsen

Co-founder

tel. 20700707

alexander@slowforestcoffee.com

COFFEE SALES

International

Johan Blomstedt

CCO,

All regions

johan@slowforestcoffee.com

ADM. & OTHER

Denmark

Casper Alberts

COO

tel. 29725172

casper@slowforestcoffee.com

GREEN BEAN SALES

Madrira Bopanna 

Country Manager,

Laos

bopanna@slowforestcoffee.com

SUSTAINABILITY, 

FORESTRY AND 

COMMUNITY

Jaakko Kaukomies 

CSR

Manager

jaakko@slowforestcoffee.com